Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Targoncás

Mr. Stone Hungary Kft.
Hirdetés azonosító:3410

Cégünk természetes kövek népszerűsítésével és értékesítésével foglalkozik. Változatos kínálatunkból: travertine, gránit, márvány, mészkő, homokkő, pala, gneisz, tufa, kvarc, ónix, andezit, szerpentin, klinker. Különleges szépségű és kiváló minőségű természetes kő kínálatunkat a világ több tájáról: 15 országából, 46 termelőtől szerezzük be.  Lehetőséged van egy olyan vállalatnál dolgozni, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat.

Feladatok:

  • Anyagmozgatás.
  • Készáru raktárba / teherautóra helyezése.
  • Betároláshoz és kitároláshoz kapcsolódó kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása.
  • Bolti és Webes vásárlói megrendelések előkészítése.
  • A szkennerek/kézi adatrögzítő berendezések kezelése.
  • Leltározási feladatok elvégzése.
  • Raktári áruk felelős kezelése.
  • Egyéb, a csoportvezetőtől vagy műszakvezetőtől kapott utasítás, raktári feladatok végrehajtása.

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány.
  • Megbízható, pontos munkavégzés.
  • Utasítások betartása.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávra szóló munkalehetőség, biztos háttér egy dinamikus cégnél.
  • Bejárás támogatás
  • Versenyképes jövedelem.
  • Támogató, segítőkész munkatársi kapcsolatokat.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Ha szeretnél egy dinamikus munkakörben dolgozni, egy egyre jobban fejlődő vállalatnál, megkérjük küld el önéletrajzodat a timea.mrstone@gmail.com e-mai címre, vagy érdeklődj telefonon (06) 30 231 0010.

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen