Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Targoncás

euCSOPORT
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3534

Autóalkatrész kereskedelemmel foglalkozó hazai nagyvállalat raktárába keresünk lendületes, dinamikus, jó állóképességű munkatársakat!

Feladatleírás:

  • Bejövő áru fogadása, beraktározása
  • Kivételezés a raktárból
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Raktári rend fenntartása
  • Kézi anyagmozgatás előfordul (karosszériaelemek, motorháztetők stb.pakolása kamionról)

Elvárások:

  • Pontosság
  • Új típusú vezetői engedélyek megléte szükséges (3324,3312, 3313)
  • Tapasztalat szükséges: vezető üléses és gyalogkíséretű targoncán. Raktáron belüli anyagmozgatás magas emeléses (oldalüléses) targoncával történik!

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pest megye