Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Targoncavezető, hűtőraktáros

Unibel CEE kft
Hirdetés azonosító:3760

Szentendrei telephelyű élelmiszeripari üzemünkbe keresünk targoncavezetőt és hűtőraktárost.

Feladatok:

  • Teljesen új elektromos targonca vezetése (targoncavezetői engedély szükséges)
  • Áru bevitele a fagyasztóba targoncával, illetve villás kézi raklapemelővel (béka)
  • Áru kivitele kamionba, illetve ellenőrzőlapok töltése
  • Raklapozás

A fagyasztóban eltöltött idő minimális, hűtőházi felszerelést biztosítunk.

Fizetés: nettó 250.000 ft.

Jelentkezés emailben (production@unibelceekft.com), illetve telefonon (+36302669495).

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen