Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Targoncavezető

SCS GmbH
Hirdetés azonosító:4998

Keressük új kollégáinkat targoncavezető munkakörbe.

A munkavégzés helye: Nordrhein-Westfalen, Versmold - bio-és prémium szalámiraktár
A munkakezdés időpontja: 2020.09.28 vagy 2020.10.05.
Hőmérséklet: kb. 2 °C

Feladatok:
- targoncával és kézzel történő anyagmozgatás
- raktári folyamatok adminisztrációja

Amit kínálunk:
- órabér: 1. hónap bruttó 10,00 €/óra;
              2. hónaptól bruttó 10,00 €+1,00 €=11,00 €;
              3. hónaptól, amennyiben jó a teljesítmény:
                  bruttó 10,00 €+2,00  €=12,00 €
- hivatalosan bejelentett munkaviszony a német törvények szerint
- munkába járás biztosított (ingyenes)
- a szállás biztosított (kb. 30 percre a cégtől, 155 €/hó + 20 € kaució/hó – kétszemélyes szobákban)

Elvárások:
- erkölcsi bizonyítvány
- targoncás jogosítvány
- targoncavezetői tapasztalat
- minimális német, angol vagy lengyel nyelvtudás (számok, utasítások megértése)
- kétműszakos munkarend vállalása
- megbízhatóság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várom fényképes önéletrajzát a legkorábbi kezdési dátum megjelelölésével az alábbi e-mailcímre:

monika.lauko@supplycs-id.de

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem