Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Targoncavezető

OPUS
Hirdetés azonosító:5942

Két műszakba (délelőtt 06:00-14:00, délután 14:00-22:00) keresünk raktáros, targoncavezető munkatársakat Siófokra

AMIT KÍNÁLUNK:

- Azonnali munkába állás

- Cafeteria az első teljes hónaptól

- Ingyenes munkaruha

- Pontos fizetés (minden hónap 5- ig.)

- Megbízható, dinamikusan fejlődő vállalati háttér

- Támogató csapat

- Előrelépési lehetőség

- Ingyenes céges buszjárat (Ádánd, Bábonymegyer, Balatonbozsok, Balatonendréd, Balatonföldvár, Balatonkiliti, Balatonszabadi, Balatonszárszó, Balatonszéplak, Bálványos, Dég, Enying, Felsőnyék, Kabóka, Kereki, Kőröshegy, Kötcse, Középbogárd, Lajoskomárom, Leshegy, Magyarkeszi, Mezőkomárom, Mezőszilas, Nagyberény, Nyim, Pusztaegres, Ságvár, Siófok, Siófok-Kiliti, Siójut, Som, Szabadhídvég, Szólád, Tab, Zamárdi)

FELADATOK:

- Kész, félkész áruk fel és lepakolása a tehergépjárművekre

- Termékek gyártás közbeni mozgatása

- Termékek csomagolása, egyedi jelzéssel történő ellátása

- Termékek összekészítése a kiszállításra

- Adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

- Érvényes targoncavezetői engedély

- Számítógépes ismeretek

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/323-0001- es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu e-mail címen lehet.

Kategória:

Egyéb

Munkavégzés helye:

Siófok (Somogy megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély igen
Minimum fizetés: 260000 Ft

Targoncavezető állás mentése