Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Targonvavezetö

Tabel GmbH
Hirdetés azonosító:5120

Azonnali kezdéssel keresünk Ahrensburg városában található nyomdai továbbfeldolgozó üzemünkbe tapasztalattal rendelkezö targoncásokat

Feladatok:
- gépek által megrendelt termékek (magazinok, katalógusok) gépsorokra való szállítása
- késztermékek felvétele és árukiadásra való kiszállítása
- belsö anyagmozgatás a csarnokon belül a nyomda és feldolgozó valamint logisztikai részleg között

Elvárások:
- szakmai tapasztalat, minimum 6 hónapos vezetési tapasztalat
- nyitottság müszakos munkarendre és hétvégi munkavégzésre
- német nyelv minimális ismerete, opcionálisan angol nyelv az önálló munkavégzés és feladatmegértés végett
- "B" kategóriás jogosítvány és saját autó elönyt jelent

Amit kínálunk:
- bérezés: bruttó 10,50-11,50€ órabér a teljesítmény függvényében
- hosszútávú munka
német bejelenetett munkahely és foglalkoztatás
- dinamikus és fiatalos csapat

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen