Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Technikus

S-forrás Kft.
Hirdetés azonosító:4032

Raktározással és gyártással foglalkozó multinacionális céghez technikus munkatársat keresünk Biatorbágyra.

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

  • Gyártási, szerelési és teszttevékenységek zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Szerelési és teszttevékenységek folyamat és dokumentációs hátterének biztosítása
  • A gyártási, szerelési és teszttevékenységek rendszeres felülvizsgálata
  • Új termék, követelmény bevezetésének (NPI) szakmai támogatása, dokumentálása
  • A telephely területén található berendezések alapszintű hibaelhárítása
  • Gyártási, csomagolási, kábelvágási területen található gépek rendszeres ellenőrzése
  • A gyártási terület környezeti jellemzőinek mérése, ellenőrzése, eredmények fejlesztése
  • Részvétel a problémakezelésben, megoldási lehetőségek elemzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Erős MS Office felhasználói, és számítógép felhasználói ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság
  • Gyakorlatias gondolkodásmód, jó átlátó és analitikus képesség

Munkarend:

  • 3 műszak, 8 óra, hétköznapi munkavégzés (szabad hétvégék)

Bérezés:

  • Br. 1.800 Ft.
  • + 30% műszakpótlék
  • + próbaidő után havi br. 37.500 Ft. cafeteria
  • + Havi nettó 15000 Ft jelenléti bónusz

Bejárás:

  •  céges busz: Albertirsa, Alcsútdoboz, Bicske, Budaörs, Budapest, Cegléd, Csabdi, Csemő, Ercsi, Érd, Felcsút, Herceghalom, Iváncsa, Mány, Mikebuda, Monor, Nyáregyháza, Pilis, Pusztaszabolcs, Százhalombatta, Tabajd, Tatabánya, Tárnok, Üllő, Vértesszőlős, Zsámbék

Amivel még számolhatsz

  • jó csapat
  •  céges rendezvények
  • egészségszűrő programok
  • kedvezményes nyaralási lehetőségek
  • gyümölcsnap
  •  túlóra lehetőség

Jelentkezz hozzánk, és zsebeld be extra nettó 45.000Ft Belépési bónuszunkat is! Igény esetén szállást biztosítunk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezni lehet a toborzas@s-forras.hu e-mail címen „BIATORBÁGY” jeligére, vagy hívja a 0670/779-4447-es telefonszámot!

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem