Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Technológus mérnök

GANZ MOTOR Kft.
Hirdetés azonosító:5248

Szívesen részt venne egyedi fejlesztésű vasúti forgóvázak,
hajtóművek és dízelmotorok tervezésében, gyártásban?

Ha szívesen dolgozna a GANZ szellemiségében,
mely már 176 éve, generációkon keresztül eredményezi
a GANZ márka világszintű sikerét, jelentkezzen hozzánk

TECHNOLÓGUS

munkakörbe!

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú gépgyártás technológus mérnöki végzettséggel rendelkezik (diploma),
  • releváns szakmai tapasztalata van alkatrészek szerelési munkáinak előkészítésében,
  • felhasználói szintű számítógép ismerettel rendelkezik (irodai szoftverek, tervező szoftverek),
  • rendszerező / rendszerető készséggel rendelkezik, melyet a technológiák karbantartási feladata igényel (dokumentálás vállalatirányítási rendszerünkben),
  • képes a hatékony közös munkára (mérnökeinkkel és gyártó üzemi munkatársainkkal történő egyeztetés során).

Amit kínálunk:

  • főállású foglalkoztatás rugalmas munkaidőben (törzsidő 9:00-14:30 óra között), hosszú távú biztos munkahelyet generációkat átívelő családias munkakörnyezetben,
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, vállalatirányítási rendszerünk alkalmazására,
  • lehetőséget adunk a szakmai fejlődésre, előmenetelre, illetve műszaki fejlesztésinkben történő részvételre,
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • jól megközelíthető munkahely, Budapest központjában (VIII. kerület, Vajda Péter u.).

Legyen részese a vasút és gépgyártás történelmének, jelentkezzen hozzánk!

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal várjuk!

nemethne@ganz-holding.hu

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Releváns munkatapasztalat: Több mint 5 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség