Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Telefonos értékesítő

Verlag Dashöfer Szakkiadó Kft.
Hirdetés azonosító:3604

Sokat dolgozol, de nem ismerik el a munkádat?

Mi értékeljük a szorgalmat, a megbízhatóságot és a tenni akarást! Folyamatosan bővülő ügyfélkörünkhöz keresünk telefonos értékesítő kollégákat. Alkalmazotti jogviszony és fix alapbér mellé jutalék jár. Top értékesítőink akár havi nettó 200 000-ret is keresnek.

Feladatok:

  • Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése a rendszerben
  • Kimenő hívások indítása, a vevők szakszerű tájékoztatása
  • Új termékek ajánlása az ügyfeleknek, értékesítés
  • Információnyújtás a cégünk termékeiről

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság és megoldásközpontú attitűd

Mit kínálunk?

  • Támogató, emberséges munkahelyi környezetet
  • Velünk biztos a jövő! Több mint 10 éve folyamatosan növekszünk
  • Igazságos teljesítményalapú jutalékrendszert

Jelentkezés a k.kis@dashofer.hu e-mail címen magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal!

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem