Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Telefonos értékesítő

Protocall Web-és Telemarketing Kft.
Hirdetés azonosító:5364

Ha rugalmas beosztásban dolgoznál, ezt a pozíciót Neked találtuk ki!

Feladataid lesznek:

  • Meglévő ügyfélkör felkeresése igényfelmérés és értékesítés céljából
  • Új termékek ismertetése, ajánlása
  • A feladatkörhöz tartozó teljeskörű adminisztrációs tevékenység ellátása

Elvárásaink veled szemben:

  • Érettségi
  • Rendelkezz kiváló kommunikációs készséggel
  • Stabil számítógépes ismerettel
  • …és nyitott, pörgős személyiséggel.

Amiért érdemes minket választanod:

  • 6 vagy 8 órás munkavégzést biztosítunk rugalmas beosztásban a Te igényeidhez igazodva
  • Nálunk csak hétköznap kell dolgoznod
  • Fix alapbérrel és motiváló jutalékkal számolhatsz nálunk
  • Hosszútávú munkalehetőséget nyújtunk egy stabil cégnél
  • Szerethető Munkahelyek Díjat nyertünk 2019-ben és 2020-ban is.
Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem