Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Telefonos tanácsadó - biztosítási terület

Protocall Web-és Telemarketing Kft.
Hirdetés azonosító:4551

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása (meglévő adatbázisból)
  • Termékek ismertetése és ezekkel kapcsolatos teljeskörű tanácsadás
  • Értékesítési projektekben való részvétel és az ehhez tartozó feladatok, adminisztrációs teendők elvégzése

Elvárások:

  • Bármilyen diploma vagy Biztosításközvetítői Hatósági Vizsga megléte
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientáltság

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + jutalék (már az első értékesítés után)
  • Rugalmas munkaidő (4,6,8 órában), csak hétköznap!
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kellemes munkakörnyezet, összetartó csapat
Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Egyetemi végzettség