Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Telefonos tanácsadó - biztosítási területre

Protocall Web-és Telemarketing Kft.
Hirdetés azonosító:4648

Tegyük próbára egymást, és legyél Te is része mindennapjainknak, tapasztald meg, miért nyertük meg egyéb más elismerés mellett 2019-ben a Szerethető munkahelyek díjat is! Amit tudnod kell, nálunk fontos a szakmai tudás, a hozzáadott emberi értékek és az innovatív szemlélet, ami hozzásegít minket az ügyfelek és kollégák elégedettségéhez.

Amilyen feladatok rád várnak:

·         Meglévő ügyfélkör felkeresése értékesítés céljából

·         Biztosítási termékek ismertetése és ezekkel kapcsolatos tanácsadás

·         A feladatkörhöz tartozó teljeskörű adminisztrációs tevékenység ellátása

Amit kérünk tőled:

·         Bármilyen diplomát vagy Biztosításközvetítői Hatósági Vizsgát

·         Stabil MS Office ismeretet

·         Legyen fontos számodra az elégedett ügyfél

·         Szeress tanulni és fejlődni – mi ebben teljes mértékben támogatunk!

  • Legyél talpraesett és kreatív

Amiért érdemes minket választanod:

·         Rugalmas a munkaidő – kevés nálunk rugalmasabb cég létezik (4, 6, vagy 8 órás munkavégzés csak   hétköznap)

·         Könnyen megközelíthető az irodánk

·         Lesz egy fix alapbéred (nettó 200 000 Ft 8 órában) és jutalékod is mellé

·         Fejlődési és előre lépési lehetőséget biztosítunk

·         Minden hónap utolsó munkanapján meglepetés a call center egy-egy csapatától

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély nem