Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Telefonos ügyfélszolgálati és értékesítési munkatárs

Gemenc KTI
Hirdetés azonosító:5504

 Call Center munkára keresek munkatársakat. Fix garantált 150.000 Ft/hó nettó jövedelem napi 8 óra tevékenység mellett.

Feladatok:

·         Lakossági szolgáltatások ajánlása meglévő ügyfeleknek

·         Adatbázis alapján proaktív, telefonon keresztül történő potenciális üzleti ügyfelek feltérképezése

·         Telefonos tájékoztatás meglévő partnerek részére, elérhető új szolgáltatási lehetőségekről

·         Ügyféligények rögzítése számítógépes rendszerben

·         Kapcsolódó adminisztratív tevékenységek, adategyeztetés és ellenőrzés elvégzése

Elvárások:

·         Legalább középfokú végzettség

·         MS Office ismeretek

·         Magas szintű kommunikációs készség

·         Lelkes, tenni akaró hozzáállás

·         Nyitott, közvetlen személyiség

Előnyök:

·         Diploma

Amit kínálunk:

·         Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy piacvezető vállalatnál.

·         Garantált 150.000 Ft/hó nettó jövedelem.

·         Továbbfejlődési lehetőség munkában és jövedelemben.

Munkavégzés helye:

Dombóvár, Bonyhád

bacska.igazgatosag@gmail.com címre kérem, küldje el fényképes  önéletrajzát.

Kategória:

Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat

Munkavégzés helye:

Tolna megye