Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs - barkácsáruház

Protocall Web-és Telemarketing Kft.
Hirdetés azonosító:5277

Feladatok, melyekben számítunk Rád:

  • Bejövő hívások és emailek megválaszolása
  • Reklamációkezelés
  • Termék-és készletinformációk biztosítása a vásárlóknak
  • Megrendelések felvétele

Amit kérünk tőled:

  • Rendelkezz érettségivel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséget

Amit nyújtani tudunk:

  • Rugalmas munkaidőt (hétfőtől szombatig 8-20 között 30 vagy 40 óra vállalása)
  • Fejlődési lehetőséget
  • Szakmai képzést a munkába állás első napjától kezdve
  • Egy szerethető munkahelyet – 2019-ben és 2020-ban is Szerethető Munkahelyek Díjat nyertünk
  • Munkába állás: 2021 január

Egyéb információ, amit tudnod kell:

A tényleges munkába állást megelőzi: egy oktatás, mely végén egy teljeskörű teszt megírása után van lehetőség a hívások kezelésére.

Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Tüzér utca 39.

Kategória:

Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem