Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Térgondnok

Újbuda Prizma
Hirdetés azonosító:5983

Az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft Parkfenntartási Részlege,
hosszú távra, munkatársat keres:

Térgondnok

munkakörbe.

Feladatok:

  • Alkalmazottak kiszállítása munkaterületre és azok felügyelte.
  • A munkatársak által termelt, illetve az önkormányzat által megrendelt zöld és vegyes hulladék elszállítása a lerakóhelyre.
  • Rakodásban, pakolásban való közreműködés és annak ellenőrzése.

Elvárás:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

  • Előny:
    A XI. kerület ismerete

Önéletrajzzal az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen  "TÉRGONDNOK" tárgy megnevezéssel.

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen

Térgondnok állás mentése