Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Termelési kontroller

QP Zrt
Hirdetés azonosító:3290

Feladatok:

  • A termelési folyamat alapos megismerése és a gyártott termékek részletes, naprakész és pontos nyomon követése
  • Gyártási terv-tény, elemzések, eltérések jelzése
  • Napi, heti, havi riportok és kimutatások készítése
  • Gyártási költségek, készletek nyomon követése
  • Kapcsolattartás az érintett területekkel (termelés, technológia)

Elvárások:

  • Gazdasági végzettség, vagy folyamatban lévő gazdasági tanulmányok
  • Erős MS Office ismeret
  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszerszemlélet, eredményközpontúság
  • Vállalat irányítási rendszer ismerete

Amit biztosítunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség, gyakorlati tudás megszerzése
  • Versenyképes bérezést és juttatási csomagot
  • Fiatalos csapatot, közös rendezvényeket
  • Mt. szerinti közúti közlekedés térítés (15 Ft/ km)
  • Akár azonnali kezdési lehetőség

Érdeklődni lehet a győri QP Zrt-nél a +3630/266-4549-es vagy a +3630/357-9675-ös telefonszámon. Önéletrajzot a hr@qprt.hu email címre várunk.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély nem