Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Területi képviselő

Art Med Aesthetica
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4258

Szívesen dolgoznál innovatív, folyamatosan fejlődő, de családbarát cégnél?

Fő célod, hogy munkád során professzionális szolgáltatást nyújthass ügyfeleid számára?

Akkor Területi képviselőként nálunk van a helyed!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • a feladatod lesz többek között a szépségipari termékek-gépek kiszállítása, értékesítése (Mi kizárólag magas- prémium minőségű gépekkel foglalkozunk!)
  • új ügyfelek látogatása meglévő adatbázis alapján
  • Te fogod tartani a kapcsolatot a szépségszalonokkal, kozmetikusokkal és szépségiparban tevékenykedő szakemberekkel
  • központunk a Mammut mögött, a Káplár utcában található, ahol hetente jellemzően 1 napot kell eltöltened majd egyeztetés jelleggel

Ez a lehetőség Rád vár, amennyiben:

  • ügyfélorientált hozzáállásod van
  •  jól kommunikálsz, és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem egyből a megoldást keresed
  • könnyen alkalmazkodsz a kollégáidhoz és az adódó új helyzetekhez
  • B.kategóriás jogosítvánnyal és autóvezetési gyakorlattal rendelkezel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • innovatív, fiatal, támogató, motivált csapat tagja lehetsz
  • fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • biztos jövedelemre tehetsz szert

Amivel a munkádat segíteni tudjuk:

  • rendszeres nyílt napok
  • tréningek-workshopok tartása a kozmetikusoknak.

Csatlakozz hozzánk, és légy az egyik alappillére vendégközpontú működésünknek!

Fényképes önéletrajzodat (pontos születési dátummal) várjuk az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni bérigény megjelölésével: info@innoshape.hu

Kategória:

Marketing / Média / Művészet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen