Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Tervező

Viapan Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:4201

Siófokról sok minden eszünkbe jut: Balaton, pezsgés, remek hangulat. Az a jó hír, hogy most pont ide keresünk vízi közmű tervezőt!

VÍzügyekben nagyon is profi megbízónk tervezői osztályát szeretnénk bővíteni egy mérnöki szemlélettel megáldott, önálló, precíz szaktudású kolléga személyében.

Olyan feladatokkal bíznák meg, mint:

  • a társaság teljes szolgáltatási területén a vízellátással / csatornázással kapcsolatos tervek elkészítése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

  • engedélyeztetési eljárások lefolytatása

  • műszaki anyagok, tanulmányok összeállítása

  • stratégiai szintű dokumentációk elkészítése

Az elvárások nem teljesíthetetlenek. Keressük azt a személyt, aki:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel vagy technikusi végzettséggel rendelkezik

  • releváns gyakorlati tudása van tervezői fronton

  • haladó szinten vannak a számítógépes ismeretei (a MS Office programcsomag magabiztos kezelése alapfeltétel, valamint az AutoCAD tervezői szoftver ismerete, gyakorlott használata  is elvárás)

  • B kategóriás jogosítványa van

  • előny, ha mérnökkamarai tag, építőmérnök vagy gépészmérnök végzettsége van,

  • ha pedig pályakezdőként jelentkezne valaki, akkor sem zárjuk ki!!

A határozatlan idejű munkaszerződésen kívül mást is kínálunk. Mégpedig:

  • fiatalos, lendületes munkahelyi csapatot

  • mozgalmas munkát

  • tervezői készség és rendszerszemlélet kamatoztatását igénylő feladatokat

  • albérleti támogatást - amennyiben a lakóhely ezt indokolttá teszi

  • motiváló éves cafeteria keretet

  • szolgálati autót

  • szakmai fejlődést

  • továbbtanulást támogató légkört

Ha tetszett a pozíció, Dóra várja az önéletrajzokat az internet túlsó végén a 05432@dologido.hrszoftver.hu  e-mail. címen.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen