Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Titkárnő

Fekete Ügyvédi Iroda
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3678

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános titkárnői feladatok (gépelés, szkennelés, fénymásolás, iktatás, postai- és egyéb adminisztrációs ügyek kézben tartása, telefonhívások fogadása) - ügyfelek fogadása, tájékoztatása.
  • hatósági (földhivatal, cégbíróság) beadványok szerkesztése
  • hivatalokba járás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, precizitás;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Office programok Word, Excel, Outlook magabiztos ismerete;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 3 éves tapasztalat)
  • 10 ujjas vakírás

Amt kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • bejelentett napi 8 órás munkaviszony

Jelentkezés a titkarsag@feketeugyvediiroda.hu e-mail címen fényképes önéletrajzzal.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem