Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Titkársági asszisztens

DataLogic Számítástechnikai Kft.
Hirdetés azonosító:6529

A DataLogic Kft.

2022. szeptemberi munkakezdéssel

munkatársat keres

TITKÁRSÁGI ASSZISZTENSI MUNKAKÖRBE – 4-6 órában

Feladatok:

  • Asszisztensi feladatok teljes körű ellátása, ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Az ügyvezető munkájának hatékony támogatása
  • Teljes körű postai, hivatali ügyintézés, beszerzések intézése
  • Céges dokumentáció-háttér rendszerezése, kezelése papír és elektronikus alapon is
  • Statisztikák, döntés előkészítő anyagok összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a pénzügyi és számviteli terület felelős munkatársaival
  • Adatrögzítés a vállalat ERP rendszerébe
  • Munkaügyi feladatok ellátása, egyeztetés a külsős bérszámfejtéssel
  • Irodában napi fertőtlenítés, rendrakás

Elvárasaink:

  • Szorgalmas, felelősségtudó személyiség, rendszerető világnézettel
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Képesség a feladatok feltérképezésére és szükség esetén felettes / szakterület bevonására
  • Önálló, problémamegoldó, kompromisszum kész hozzáállás, kreativitás
  • Célorientált, ugyanakkor higgadt, türelmes, empatikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Hatékonyság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, nyitottság, mosolygás, rugalmasság
  • Fejlődni akarás

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi alapismeretek
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmezés
  • változatos, izgalmas feladatok
  • fiatalos, nyitott, családias hangulatú légkör
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Jelentkezés e-mailben a pozíció és a nettó fizetési igény megjelölésével az allas@datalogic.hu címen:

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Visegrádi u. 64. I. em. 8.

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év

Titkársági asszisztens állás mentése