Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyfélkapcsolati adminisztrátor angol nyelvtudással

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:2653

Liftekkel és felvonókkal foglalkozó partnercégünkhöz keresünk talpraesett kollégát egy vidám, fiatalos csapatba. A feladatok változatosak és jó szervezőkészséget igényelnek. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladat:

·         ügyfelekkel való kapcsolattartás e-mail-ben és telefonon;

·         árajánlatok előkészítése;

·         munkalapok rögzítése Excelben;

·         irodai adminisztrációs rendszer működtetése;

·         értékesítő és a szervizes kollégák munkájának adminisztratív támogatása.

Elvárások:

·         legalább középfokú végzettség;

·         aktív, középszintű angol nyelvtudás, amely a mindennapos angol nyelvű kapcsolattartás miatt fontos;

·         precíz és pontos munkavégzés;

·         irodai munkakörben szerzett tapasztalat, felelősségtudat;

·         MS Office ismeret;

·         kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség.

Egyéb információk:

·         a cég Budapesten, a 13. kerületben található;

·         munkaidő: teljes munkaidő, hétköznap 8:00 és 16:45 óra között, pénteken rövid munkanap;

·         azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség;

·         a munkakörnyezet kulturált és tiszta.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot: http://produkteam.hu/oneletrajz/ugyfelkapcsolati_adminisztrator__xiii

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok