Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyfélkapcsolati munkatárs cseh és/vagy szlovák nyelvtudással

Protocall Web-és Telemarketing Kft.
Hirdetés azonosító:4639

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk cseh és/vagy szlovák nyelvtudással!

Milyen feladatokra számíthatsz Nálunk?

·         az ügyfelek online csatornákon történő professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás

·         termék-és készletinformációkkal kapcsolatos kérdések szakszerű megválaszolása

·         megrendelések nyomon követése, reklamációk kezelése

·         a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok végrehajtása

Mit kérünk Tőled?

·         felhasználói szintű számítástechnikai ismeretet

·         rendelkezz jó kommunikációs készséggel szóban és írásban is

·         érettségit

·         felsőfokú cseh/szlovák nyelvtudást, amit megbízónk tesztelni fog!

Mit nyújtunk ezért cserébe?

·         fix nettó 220.000 Ft/hó

·         határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszonyt

·         alapos felkészítést támogató trénerek és vezetők segítségével

·         egy szerethető munkahelyet (Szerethető Munkahelyek Díj 2019)

Munkavégzés ideje: H-Sz: 9-21; V: 9-19 között 40 óra vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésed az alábbi email címre önéletrajz csatolásával: fekete.cecilia@protocall.hu.

Kategória:

Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Szlovák
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem