Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Protocall Web-és Telemarketing Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5664

Milyen feladatokra számíthatsz Nálunk?

  • az ügyfelek online csatornákon történő professzionális kiszolgálása
  • beérkező telefonhívások fogadása
  • termék-és készletinformációkkal kapcsolatos kérdések szakszerű megválaszolása (lakberendezési áruház)
  • megrendelések nyomon követése
  • reklamációk kezelése
  • a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok végrehajtása

Mit kérünk Tőled?

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretet
  • rendelkezz jó kommunikációs készséggel szóban és írásban is
  • érettségi

Mit nyújtunk ezért cserébe?

  • fix nettó 220.000 Ft/hó + próbaidő után bónusz
  • határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszonyt
  • alapos felkészítést támogató trénerek és vezetők segítségével
  • egy szerethető munkahelyet (Szerethető Munkahelyek Díj 2019 és 2020)

Munkavégzés ideje: H-Sz: 9-21; V: 9-19 között 40 óra vállalása rugalmasan (alkalmanként délutáni és hétvégi munkavégzéssel)

Kategória:

Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem
Minimum fizetés: 220000 Ft

Ügyfélkapcsolati munkatárs állás mentése