Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyfélszolgálati képviselő - német nyelv

Ravago
Ravago
Hirdetés azonosító:5465

A Ravago nagymúltú, családi tulajdonú nemzetközi vállalat.

Magyarországi cégei közül az építőiparhoz kötődő

Ravago Building Solutions Hungary Kft.

keres új munkatársat

ügyfélszolgálati képviselő

pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Fő feladatok:

  • vevőkkel meglévő kapcsolat ápolása, a vevők igényeinek megértése és magas színvonalú kiszolgálása
  • vevői megrendelések kezelése és nyomonkövetése
  • logisztikai szervezési feladatok és együttműködés a fuvarozókkal
  • proaktív együttműködés a termeléstervezőkkel és az ellátási lánc képviselőivel
  • az értékesítési kollégák támogatása
  • felmerülő váratlan események kezelése és a következmények minimalizálása
  • részvétel a belső folyamatok optimalizálásában

A sikeres munkavégzés feltételei:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú német és legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyes kompetenciák:

  • vevőközpontú gondolkodásmód
  • kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
  • önálló, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó képesség, előrelátó gondolkodásmód, döntésképesség
  • csapatszellem

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelemcsomag
  • stabil nemzetközi vállalati háttér
  • fejlődési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • további idegen nyelvek ismerete
  • SAP tapasztalat
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Német nyelvű fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi elérhetőségen várjuk:

karrier@ravago.hu

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély nem