Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyfélszolgálati munkatárs holland és angol nyelvtudással

Tata Consultancy Services
Hirdetés azonosító:3941

Foglalkozás

- Customer Service Advisor Level 1

- Úgy gondolod, hogy a technológa adtalehetőségek kihasználása kiemelten fontos manapság? Motivál, hogy több nyelven beszélj? Ha a válaszod mindkét kérdésre igen, az számunkra tökéletes! Nálunk találod a legjobb lehetőséget, a Tata Consultancynél!

Feladatok és tevékenységek:

  • Olyan munkatársat keresünk, aki alap szintű többnyelvű infrastruktúra és alkalmazás támogatását nyújt nemzetközi ügyfelek számára angolul és hollandul.
  • Az ügyfélszolgálati munkatárs az első számú kapcsolattartó az ügyfeleink dolgozói számára, és minden informatikát érintő problémát jelez a csapatnak, emaileben, telefonon, cseten és webes felületen.
  • Az első számú cél a bejövő hibajegyek és kérések adminisztrációja és lefordítása.
  • Minden problémát, incidenst vagy szolgáltatási kérést az ügyfélszolgálat szintjén kell megoldani vagy eszkalálni a magasabb szintű megoldó csapat felé.
  • Ez egy olyan technikai pozíció, ahol a jelöltnek első szintű informatikai támogatást kell nyújtania, útmutatást kell adnia a felhasználók számára a szoftver használatáról.
  • Az informatikai csapattól érkező sürgős, fontos információkat kell küldenie és fogadnia, emellett hozzárendelni a szoftveres, és hardveres és hálózati igényeket a megfelelő informatikai csoporthoz.

Követelmények:

  • Angol Haladó
  • Holland Professzionális
  • További követelmények
  • Friss diplomások és tapasztalt jelölteket is várunk
  • Windows operációs rendszer ismerete
  • Microsoft Office, Microsoft Outlook és más általános szoftverek ismerete előny
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat előny

Számítógép ismerete:

  • SAP ismerete

Képzettség:

  • Középiskola

További információ:

  • Teljes munkaidő
  • Állandó munkaviszony határozatlan időtartamra
  • Teljes munkaidő, normál munkarenddel
  • Friss diplomás

FONTOS!!!!
Az állásra ezen a linken keresztül lehet jelentkezni!

Kategória:

Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint