Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyfélszolgálati munkatárs

Produkteam Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3379

Logisztikai partnerünkhöz Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • ügyfélszolgálatra beérkező hívások fogadása, e-mailek megválaszolása;
  • bejövő ügyféligények feldolgozása;
  • ügyfél-elégedettség mérése, riportok, statisztikák elkészítése;
  • együttműködés a cég operatív területeivel;
  • nemzetközi és belföldi visszáruk kezelése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • Excel ismeret;
  • pörgős, terhelhető, rugalmas személyiség;
  • ügyfélorientált gondolkodásmód;
  • precizitás és jó problémamegoldó képesség;
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a napi bejáráshoz.

Előny:

  • logisztikában vagy hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • az angol nyelv középfokú ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • próbaidő után cafeteria;
  • jó hangulatú, modern munkahely.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Alsónémedi;
  • munkavégzés ideje: heti 40 órában.

Jelentkezés módja: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Űrlap: http://www.produkteam.hu/oneletrajz/ugyfelszolgalati_munkatars__delpest

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Beosztás: Beosztott
Minimális képzettség: Szakközépiskola