Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyvezető asszisztens/Ügyintéző

Kumyang Electric Co. Ltd
Hirdetés azonosító:4231

Ügyintézőt keresünk!

Munka részletei:

·         Bejövő és kimenő számlák kezelése

·         A jelenleg is futó projektek asszisztenciája

·         Beszállítókkal való kapcsolattartás e-mailben és telefonon

·         A partnereinkkel és beszállítóinkkal való kapcsolat megőrzése és ápolása

·         Könyvelési anyagok előkészítése

·         A kollégáinkkal való kapcsolattartás napi szinten és a tevékenységek támogatása

·         Napi adminisztrációs feladatok ellátása

Feltételek:

·         Office alkalmazásainak kezelése (Word, Excel)

·         Precíz, önálló munkavégzés

·         Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

·          „B” kategóriás jogosítvány

·         Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent, ha:

·         Minimum középfokú végzettség

·         Rendelkezésre áll saját személyautód, amelyet magabiztosan vezetsz

·         Hosszú távú, és nem csak irodai munkát keresel, amely változatos lesz számodra

Amit kínálunk:

·         Hosszútávú munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel

·         Fix és versenyképes nettó fizetés

·         Azonnali munkakezdés

·         Változatos munkakör

Egyéb:

·         Helyszín: Göd, Samsung SDI Magyarország Zrt., Ipartelep hrsz 6901

·         8 órás munkaidő hétköznapokon, 1 órás ebédszünettel (azaz heti 40 óra, Hétfőtől Péntekig)

Várjuk Angol és Magyar nyelvű Önéletrajzod a virag.keki@kumyang.eu e-mail címre!

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola