Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyvezető igazgató

Miskaland Hungary Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4523

Elvárások:

• felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• legalább angol nyelv ismerete

• vállalatvezetésben, munkatársak irányításában szerzett tapasztalat

 • 28-40 életkor

Feladatai:

• az ügyvezető rendelkezései alapján irányítja a társaság folyamatos működését

• megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi az általa vezetett szervezet tevékenységét a tulajdonosi irányelveknek megfelelően.

• a gazdasági szervezet ügyeinek intézése, szakmai irányítása

• a gazdasági szervezet működési körének, céljainak és a célok elérésének meghatározása és megvalósítása

 • anyagi, emberi és pénzügyi források biztosítása a gazdasági szervezet céljainak és programjainak megvalósítása érdekében

Kompetenciák:

 • precíz, pontos munkavégzés

• jó szervező készség

• megbízhatóság

• önálló munkavégzés

• jó problémamegoldó készség

• jó kommunikációs készség

Kategória:

Marketing / Média / Művészet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Felsővezető
Releváns munkatapasztalat: Több mint 5 év
Minimális képzettség: Egyetemi végzettség
Vezetői engedély igen