Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyvezetői-logisztikai asszisztens

Max-Design Exhibition Kft.
Hirdetés azonosító:4016

2008-ban alakult, azóta dinamikusan fejlődő, külföldi partnerekkel dolgozó, 2015-ben az év vállalkozásának választott kiállításépítő cég irodabővítés céljából ügyvezetői- és logisztikai asszisztens munkakörbe keres munkatársat.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

§ Az ügyvezetői döntések előkészítése:

o   folyamatok, feladatok nyomon követése, státuszjelentés,

§ A cégcsoport logisztikai tevékenységének támogatása:

o   gépjárművek adminisztrációja,

o   gépjárművek körüli – karbantartási, fejlesztési – feladatok elvégzésének támogatása,

o   szabályok, jogi előírások megismerése és érvényben tartatása,

§ A cégcsoport tagjaihoz tartozó ingatlanok körüli ügyek intézése,

§ Kapcsolattartás belföldi / külföldi ügyfelekkel, partnerekkel, beszállítókkal (írásban és szóban),

o   munkatársak külföldi kiküldetéseinél történő együttműködés (szállás, kiutazás megszervezése, …)

o   kiállítási helyszínen igénybe vehető szolgáltatások lehetőségeinek felkutatása.

Csatlakozz a csapatunkhoz, ha

§ tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel,

§ életedben a rendszerszemlélet dominál,

§ erős Microsoft Office felhasználói szintű ismereted van,

§ talpraesett és agilis a személyiséged,

§ probléma megoldó képességed inkább erős, mint átlagos,

§ nem riadsz vissza a külföldi utaktól, és rugalmasnak tartod Magad,

§ szeretsz és jól tudsz csapatban dolgozni,

§ jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt.

Előnyt jelent számodra, ha:

§ logisztikai, vagy jogi előismeretekkel már rendelkezel,

§ korábbi hasonló pozícióban már dolgoztál és kedvelted a feladataidat,

§ B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin birtokában vagy.

Miért válassz Minket:

§ mert változatos munkát és európai szintű bérezést biztosítunk,

§ mert Nálunk folyamatos fejlődés, sokféle kihívás, és sikerélmények várnak,

§ mert biztosítunk utazási lehetőséget Európa különböző pontjaira,

§ mert dinamikus csapatban dolgozunk.

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz a fent említett elvárásoknak, jelentkezz fényképes önéletrajzzal a „maxdesign.iroda@gmail.com” e-mail címen. A tárgymezőben tüntesd fel: " Ügyvezetői - logisztikai asszisztens ".

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Vezetői engedély igen