Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Utazó-üzletkötő

Lorem Lingerie Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3661

Évtizedes tapasztalattal rendelkező, fehérneműk forgalmazásával foglalkozó cégünk utazó-üzletkötő kollégákat keres partnerhálózatunk bővítésére.

Cégünk több lengyel fehérnemű márka kizárólagos magyarországi forgalmazója. Termékeink ismertek és elismertek a magyar piacon, így üzletkötőinknek könnyebb dolga van, hiszen nem egy új terméket/márkát kell bevezetni.

Téged/Önt keressük, ha:

  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • rendelkezik gépkocsival és vállalkozói engedéllyel(számlaképes)
  • kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik
  • szeret emberekkel találkozni és nyitott személyiség

Főbb feladatok:

  • új partnerek keresése és személyes kapcsolattartás
  • üzletkötés

Amit nyújtunk:

  • kötetlen munkaidő
  • stabil irodai háttértámogatás
  • óriási raktárkészlet amiből lehet dolgozni
  • ismert és elismert márkákkal történő munkavégzés
  • bérezés jutalékrendszer alapján

Ha felkeltettük érdeklődését bátran keressen

Rusznyák Ágota

0630-647-52-60

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Országos

Foglalkoztatás módja: Vállalkozó
Vezetői engedély igen