Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Üzemvezető

Nyír-Gestum Kft
Hirdetés azonosító:5898

Követelmények:, felsőfokú végzettség, legalább 5 év termelés-irányításban szerzett vezetői gyakorlat, minden olyan tapasztalat, és személyes tulajdonság, ami elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez. Kisvárda, illetve 30 km-es vonzáskörzetében lakó munkatársat keresünk.

Munkakörülmények/ juttatások:, A munkavégzés helye: automata gépekkel felszerelt könnyűipari gyártó üzem, munkaidő 6:00-tól 14:00-ig. Céges autót, telefont és laptopot adunk a munkakört betöltő munkatársunknak, munkavégzéséhez.

Munkaköri feladatok: A munkakör ellátása során a következő feladati lesznek az üzemvezető munkatársnak: könnyűipari gyártóüzem vezetése, a megrendelt terméknek határidőre és a megrendelő igénye szerinti minőségben való legyártásának az irányítása, a munkavállalói csapat összefogása, a munkavégzés koordinálása, a hivatalos kommunikáció kezelése a megrendelőkkel és beszállítókkal, a tulajdonosi kör felé való egyeztetés, beszámolás.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Felsővezető
Releváns munkatapasztalat: Több mint 5 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen
Minimum fizetés: 300000 Ft

Üzemvezető állás mentése