Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Üzletfejlesztési munkatárs

Genomem Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4562

Az új kollégát az alábbi feladatokkal várjuk:
• Új üzleti lehetőségek, piaci szektorok feltérképezése;
• Partnerek proaktív felkutatása, partneri viszony kialakítása – B2B szektor;
• Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása és javítása,
• Tárgyalások, megbeszélések szervezése és lebonyolítása,
• Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
• Értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalattal;
• Megoldás-és eredményorientált személyiséggel;
• Tárgyalási és kapcsolatteremtő készséggel;
• Üzleti érzékkel;
• Sikerorientált személyiséggel;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel;
• Rendelkezel otthon számítógéppel és interneteléréssel

Előnyt jelent:
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
• Természettudományos végzettség,
• B2B üzletfejlesztésben, partnerek személyes látogatásában szerzett tapasztalat
• Kismamaként, gyerkőccel otthon, mégis szabadidővel rendelkezve térnél vissza a munka világába

Amit ajánlunk:
• Fejlődési lehetőség;
• Jelen lehetsz egy új csapat megszületésénél elsőként;
• Önálló, változatos, felelősségteljes feladatok;
• Fix alapbér és teljesítményarányos bónusz;
• Kötetlen időbeosztás
• Otthonról végezhető munka

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Országos

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem