Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Üzletvezető és Értékesítő

Gastland Ingatlanhasznosító Kft
Hirdetés azonosító:4468

Szigetszentmiklóson található Gastland M0 Hotel Étterem és Konferencia Központba, valamint Pátyi Gastland M1 Restaurantba keresünk teljes munkakörben, gyakorlott megbízható üzletvezetőt,értékesítőt.

Főbb feladatok:

- Nyitás előtti, üzemelés közbeni és zárás utáni feladatok ellátása
- A gazdálkodási és üzemeltetési előírások betartása
- A munkaterületen megjelenő vendégek elvárt tudása szerint történő kiszolgálása
- A munkahelyi rend és fegyelem követelményeinek betartása
- A bizonylati fegyelem megtartása
- A számlaadási kötelezettség betartása
- A higiénés,fogyasztóvédelmi és munkavédelmi előírások betartása

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Hosszútávú, stabil munkalehetőség
-Modern munkahelyi környezet
-Dinamikus, jó csapat, lehetőség hogy kibontakozz vezetőként

Elvárások:

- 3-5 év szakmai tapasztalat
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
- Jó kapcsolatteremtő készség
- Önálló, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó készség
- Felelősségtudat, megbízhatóság

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen