Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Üzletvezető

Viapan Dologidő Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4922

Baranya megyei 80 fős vendéglátóipari vállalkozáshoz keresek üzletvezetőt, aki megtervezi, szervezi és ellenőrzi a cég működését.

Az üzletvezető főbb feladatai

  • figyel arra, hogy a konyhán szakszerűen, a közétkeztetési rendeletnek megfelelően készüljenek el az ételek
  • módosítja a cég központi étlapjait a helyi sajátosságoknak és ízlésvilágnak megfelelően
  • kapcsolatot tart a beszállítókkal, árut, tisztítószereket, segédanyagokat rendel, és át is veszi azokat
  • napi, heti, havi működési tervet és munkaidő beosztást készít
  • adatokat gyűjt a vevői visszajelzésekről, és ha kell, fejlesztési javaslatokat tesz
  • biztosítja a napi működéshez szükséges munkaerőt
  • odafigyel arra, hogy betartsák a vonatkozó főzési folyamatokat, a HACCP-t és ISO szabályozást
  • elszámolásokat készít a külső partnerek és a központ felé.

Néhány fontos szempont, amit  figyelembe fogok venni a kiválasztás során

  • élelmezésvezető és üzletvezető végzettség
  • legalább 5 éves szakirányú tapasztalat - közétkeztetési konyhán (min. 400 fős ellátotti létszám)
  • legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • erős MS Excel ismeret
  • Quadrobyte élelmezési szoftver ismerete
  • pontos, precíz, önálló minőségi és lelkiismeretes munkavégzés
  • kiváló, nyitott kommunikációs készség és erős problémamegoldó képesség, rendszerszintű gondolkodás
  • előny a dietetikus végzettség és a B kategóriás jogosítvány

Amit jelentkezőként tudni érdemes

  • megbízható, hazai tulajdonú középvállalati háttér
  • szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség
  • értékteremtő közeg és döntési kompetenciát igénylő feladatok
  • adminisztrátori támogatás egy fejlődő szervezetben
  • előrelépési lehetőség
  • alapbéren felüli bónuszrendszer
  • munkába járás támogatása, valamint természetesen céges mobil és laptop

Munkavégzés helye

  • Kozármisleny

Ha szimpatikus a pozíció, várom az önéletrajzokat a 05688@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Kategória:

Vendéglátás / Idegenforgalom

Munkavégzés helye:

Kozármisleny (Baranya megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély igen