Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Varrónő - Szekszárd

Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:2839

Hiszünk abban, ha nem teljesítménybért nézünk, és törvényesen működve, kellemes, jó hangulatú csapatban, illetve munkakörnyezetben dolgozunk, akkor szívesen végezzük a hivatásunk. Emellett világszínvonalú termékeket készítünk és Tolna megye legjobbjai vagyunk!
Ilyen csapatba keresünk lelkes, motivált varrónőket,
 akik hosszútávra terveznek és akik elvárják, hogy megbecsüljék, elismerjék a munkájukat!

Megbízónk fontosnak tartja és hiszi, hogy joguk van a vásárlóknak a legjobb minőségű termékekhez hozzájutni az üzletekben. Teszik mindezt az ún. Curv" technológián alapuló módszerrel, mellyel könnyű és törhetetlen bőröndöket vezettek be a piacra. Elmondható, hogy a Cosmolite" termékek lényegében kiváltottak minden korábbi modellt a magyarországi leányvállalat termelésében.

Munkavégzés helye:

  • Szekszárd

A jelentkezés feltétele:

  • Varrónő végzettség nem kötelező,ipari varrógépen szerzett tapasztalat elegendő és emellé erős affinitás a varrónői szakma megtanulásához!

Amit megbízónk nyújt:

  • Fix személyi alapbér, ami növekszik! (Br. 734, Br. 947)
  • Műszakpótlék (42%)
  • 13. havi fizetés
  • Utazási költségtérítés (86%-ban)
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Kulturált, modern munkakörülmények
  • Varrónői képzésben, tanfolyamon való tanulást finanszírozzuk

Egyéb információ:

  • Több műszakos (6:00-14:00; 14:00-22:00-ig) munkarendben történik a munkavégzés, 8 órás műszakokkal, hétfőtől péntekig.
  • A felvételi eljárás során egy személyes interjún kell részt venni Szekszárdon, majd ezt követően várható egy próbanap is

Jelentkezni és bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségeken lehetséges:
06-20/323-1364

szekszard@dologido.hu
Önéletrajz küldése szükséges a jelentkezéshez!

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Tolna megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztás módja: Alkalmazott
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem