Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Vasbetonszerelő

Headwaypersonal GmbH
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4340

Kategória: Kőműves

 Németországi partnercégünknek, 84109 Wörth an der Isarban, Bayern, azonnali kezdéssel vasbetonszerelőket keresünk hosszútávú teljes műszakban.

 Feladatok:

·         Műszaki rajz ismerete, rajzról olvasás

·         Előkészítés, összeszerelés és elhelyezés a magas- és mélyépítő-ipari létesítményekhez szükséges vasbeton szerkezetek betonvas és betonacél vázait

·         Vasak elhelyezése és összekötése

·         Vasbetéteket elhelyezése a zsaluzatokban

Elvárások:

  • Fizikai terhelhetőség
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Szakirányú végzettség, széleskörű és naprakész szakmai ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány/Kisbusz + Auto
  • Középszintű német nyelvtudás

 Amit kínálunk

  • Hosszútávú határozatlanidejű német munkaviszony
  • Pontos, versenyképes fizetés

 Kezdés:  Munkakezdés azonnali lehetőséggel

Munkaidő tartalma : Teljes munkaidő -  Hétfőtől-Péntekig

Bruttó Bér: 13-14€/óra

 Munkavégzés helye: 84109 Wörth an der Isar, Bayern, (Németország)

 Kiutazás és az étkezés önköltséges.

Szállást a német cég szervezi, 300 EUR/hó rezsivel együtt. A szállásokon nem kell semmit előre fizetni, sem kauciót sem előleget, hanem először az első havi fizetésből vonják.

Headwaypersonal GmbH, Landshuter Strasse 73, 84030 Ergolding, Bayern

i.V. Sabrina Stadler

Recruitment Specialist

Phone: +49 (0) 871 97433-0

Mobile: +49 (0) 151 18324768

Fax:      +49 (0) 871 97433-13

s.stadler@headway-personal.com

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen