Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő és napelem szerelő

K-Vill Energy Kft.
Hirdetés azonosító:5047

Polgári telephelyű cégünkhöz keresünk kollégákat villanyszerelő és napelem szerelő munkakörbe.

Cégünk 2011-ben alakult, több éves tapasztalattal rendelkezünk napelemes rendszerek, erős és gyengeáramú ipari továbbá légtechnikai rendszerek villamos kivitelezése területén.

Kivitelezéseink országos szintűek (hetelős munka), a szállás, projekhez utazás térített (telephelyről).

Feladatok:

  • Ipari és irodai épületvillamossági szerelés
  • Kábel nyomvonalak szerelése minden szerelési technológiával
  • Kábelhúzás, fektetés
  • Szerelvények beépítése
  • Napelemes rendszereknél inverterek és napelem modulok szerelése
  • Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakirányú illetve egyéb műszaki végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Villanyszerelési anyagok ismerete
  • Villanyszerelési szerelés technológiák ismerete
  • Tervolvasás
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Napelem rendszer szerelésben szerzett tapasztalat
  • Napelem rendszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Megújuló energiával kapcsolatos érdeklődés
  • Emelőgép kezelő jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Változatos, dinamikus munkalehetőség
  • Képzések
  • Előrelépési lehetőség

Bérezés:

  • Alapbér tapasztalattól és hozzáállástól függően Nettó 250 000 Ft és 350 000 Ft között.
  • Fizetés minden hónap 10-ig banki átutalással.
  • Törvényben előírt fizetett szabadság és fizetett ünnepek alkalmazása.
  • A feltüntetett bérsáv tájékoztató jellegű, egyéntől, végzettségtől és tapasztalattól függő.
Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Polgár (Országos)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen