Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő és Napelemszerelő

K-Vill Energy Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3738

Cégünk 2011-ben alakult, több éves tapasztalattal rendelkezünk napelemes rendszerek, erős-és gyengeáramú ipari ,továbbá légtechnikai rendszerek villamos kivitelezése területén.

Cégünk fejlődése okán hosszútávra kollégákat keres az alábbi munkakörben

Feladatok:

  • Ipari-és irodai épületvillamossági szerelés
  • Kábel nyomvonalak szerelése minden szereléspi technológiával
  • Kábelhúzás, fektetés
  • Szerelvények beépítése
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Napelemes rendszereknél inverterek és napelem modulok szerelése

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakirányú vagy egyéb műszaki végzettség
  • Villanyszerelési anyagok ismerete
  • Villanyszerelés szerelés technológiák ismerete
  • Tervolvasás
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Napelem rendszer szerelésében szerzett tapasztalat
  • Napelem rendszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Változatos, dinamikus munkalehetőség
  • Képzések
  • Előrelépési lehetőség

Bérezés: Bruttó 300000 Ft és 550000 Ft között

Jelentkezni  és érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehetséges:

info@k-vill-energy.hu

telefon: 52/476-479

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye