Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő és villanyszerelő segéd

K-Vill Energy Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3976

Cégünk 2011-ben alakult, több éves tapasztalattal rendelkezünk napelemes rendszerek, erős-és gyengeáramú ipari ,továbbá légtechnikai rendszerek villamos kivitelezése területén.

Cégünk folyamatosan bővülő csapatába hosszútávra kollégákat keres az alábbi munkakörben

Villanyszerelő és Napelemszerelő

valamint

Villanyszerelő és Napelemszerelő segéd

Dolgozz nálunk, szerezz tapasztalatot villanyszerelés és naplemszerelés területén!

Feladataid:

  • Ipari-és irodai épületvillamossági szerelés
  • Kábel nyomvonalak szerelése minden szerelési technológiával
  • Kábelhúzás, fektetés
  • Szerelvények beépítése
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Napelemes rendszereknél inverterek és napelem modulok szerelése

Elvárásunk Veled szemben:

  • Villanyszerelő szakirányú vagy egyéb műszaki végzettség
  • Villanyszerelési anyagok ismerete
  • Villanyszerelési szerelés technológiák ismerete
  • Tervolvasás
  • Utazási hajlandóság
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Jó állóképesség

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyodat hivatalosan bejelentjük
  • Fizetésedet minden hónap 10-ig kifizetjük
  • Előrelépési lehetőség
  • Ruhád és egészséged védelmében munkaruhát és védőeszközöket biztosítunk
  • Utazásod és a szállásod 100%-ban térített

Bérezés: Bruttó 300000 Ft és 550000 Ft között

Jelentkezz amennyiben bírod a fizikai munkát mindegy hány éves vagy, és ha vállalod a hetelős munkákat!

Állás típusa: Teljes munkaidő

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye