Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő-műszerész

Hydromax Hungária Kft
Hirdetés azonosító:3790

Makói telephelyű hidraulika szerviz keres villanyszerelő-műszerész munkakörbe olyan jó munkabírású és kitartó munkatársat, aki képes a cég által rábízott szerelői feladatokat maradéktalanul teljesíteni.

Főbb feladatok:

  • A villanyszerelési szaktudásán alapuló feladatok (pl elektromos hibák feltárása, kapcsolási rajzok készítése, kapcsolószekrények, relés vezérlések összeállítása) elvégzése
  • kapcsolattartás a cég munkatársaival (anyagigény összeállítása, anyagrendelés továbbítása, elvégzett feladatok kommunikálása)
  • önálló munkavégzés
  • saját hatáskörben döntések meghozatala
  • rajzolvasás, hiba feltárás.

A munkakör kihívása a meghibásodott berendezések gyors, szakszerű hibafeltárása, javítása. Az egyedi tervezésű célgépek elektromos rendszerének megtervezése, létrehozása.

Felelősségi körök:

Pontosan megállapított hibajelenségek feltárása, lereagálása. Precíz elektromos kötések, rajzok, szekrények elkészítése adott határidőre.

Elvárások:

  • együttműködési képesség
  • érdeklődés az elektronikai, mechatronikai szakterület iránt
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • lelkes, becsületes, segítőkész hozzáállás
  • eredményekben gondolkodás
  • tanulási hajlandóság.

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • nyelvtudás

Az új munkatárs betanítására és beilleszkedésére nagy figyelmet fordítunk.  Jól teljesítő munkatársaink részére előrelépési lehetőséget biztosítunk.

Ha vállalja a szakmai kihívást és szívesen lenne családias csapatunk tagja, jelentkezzen az alábbi e-mail címen: office@hydromax.hu

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Csongrád megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző