Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő

Kabafrost Kft.
Hirdetés azonosító:3943

A Kabafrost Kft.  egy nemzetközi piacra gyártó, fejlődésben lévő élelmiszeripari vállalat, mely az alábbi nyitott pozícióra várja a jelentkezéseket:

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég gyárában található gépsorok villamos karbantartása, javítása
  • egyéb villamos munkák elvégzése
  • vállalati szabályzatok, munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása
  • részvétel a vállalat által meghatározott fejlesztési célok megvalósításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • villamos karbantartói munkatapasztalat előny, de nem kötelező feltétel
  • egészségügyi alkalmasság
  • három műszakban történő munkavégzés vállalása
  • megbízhatóság
  • csapatban való együttműködési képesség
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • besorolási órabér, műszak pótlék, mozgó bér
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • nemzetközi piacra való termelés

Munkavégzés helye: Kaba, Meteorit út 1.

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát személyesen vagy a titkarsag@kabafrost.hu e-mail címre.

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély nem