Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő

Trenkwalder Kft.
Hirdetés azonosító:3959

Szállásos Álláslehetőség!

Ipari gépek áttelepítésével foglalkozó budapesti partnercégünkhöz keresünk új munkatársakat Ipari villanyszerelő munkakörbe.

Feladatok:

  • Ipari gépek, berendezések mechanikus és villamos összejelölése, csatlakozó vezetékek, kábelek bontása, rögzítése, mechanikai sérülések elleni védelem kialakítása, majd azok újra összeszerelése
  • A vezérlő és erőátviteli kábelek, vezetékek húzása, kötése, kábeltálcázás
  • Villamos elosztószekrények szerelése
  • Az ipari gépek, szerkezetek telepítésénél, átalakításánál, bontásánál felmerülő villamos munkálatok elvégzése
  • A csőszerelők, lakatosok, gépmozgatók munkájának támogatása
  • Egyéb villanyszerelési munkálatok ellátása

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Min. 2 év ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság (belföldön)
  • Megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Szálláslehetőség Dél-Pesten
  • Versenyképes bérezés
  • Egészségügyi juttatási csomag
  • Dinamikus, változatos munkahelyi környezet
  • Összetartó csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Egy műszakos, nappali munkarend

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen