Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő

Power Irradiant Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4871

A Power Irradiant Kft. korszerű vállalatirányítási szemlélettel, hatékony projektmenedzsmenttel, jelentős saját kivitelezői állományú kapacitással, képzett és tapasztalt szakembergárdával vállal különféle villamosipari kivitelezői megbízásokat.

Piaci részesedésünk növekedésének köszönhetően, valamint cégünk fejlesztéspolitikájának megvalósításaként villanyszerelői tevékenységünket tervezzük továbbfejleszteni.

Jászberény környéki és budapesti munkavégzéssel keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·         Épületek és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése

·         Kapcsolószekrény építése és vezetékes összekötése

·         Vezérlőpanelek és különböző típusú kapcsolódobozok összeszerelése, bekötése

·         Ipari villanyszerelés

Amit kérünk:

·         Villanyszerelői szakmunkás végzettség

·         Min 2-3 év szakmai tapasztalat

·         Megbízhatóság és csapatszemlélet, lojalitás

·         Kreatív gondolkodás, önálló, munkavégzés

Előnyként értékeljük:

·         „B” kategóriás jogosítvány

Mindezért kínálunk:

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Támogató, emberközpontú vezetés

·         Saját állományú munkaviszony

·         Díjmentes szállást biztosítunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel az allas@poweirradiant e- mail címre várjuk.

Ha kérdése van, keressen minket a    +36-70/ 886-2437 -s számon.

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző