Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő

Man at Work
Man at Work
Hirdetés azonosító:5595

Villanyszerelő munkatársat keresünk Pest megyei munkavégzésre!

Szállást, céges buszt nem tudunk biztosítani!

Munkavégzés helyszíne: Pest megye

·         Találkozási pont Ócsán illetve Budapesten a Népligetnél lehetséges

Munkaidő:

Hétfőtől – Péntekig

·         8:00-16:30 (esetenként szombati munkavégzés, ilyen alkalommal egy hétköznapi nap szabad)

Feladatok:

·         villanyszerelői munkák ellátása

Elvárások:

·      műszaki beállítottság

·         villanyszerelői, ennek megfelelő műszaki végzettség, vagy

·         legalább 6 hónap villanyszerelő feladatok ellátásában szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

·         Munkaviszony: egyszerűsített foglalkoztatás, bérfizetés minden hét első munkanapján bankszámlára utalással

·         nettó 1875 Ft/órabér

·         barátságos csapat

·         Hosszú távú munkalehetőség

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában várjuk a florentin.valentin@manatwork.hu címen, az e-mail tárgyában „villanyszerelői munka – Ócsa” feltüntetésével.

(MMNYSZ: 1237/2001)(MMNYSZ: 3440/2001)(ANYSZ: NAIH-73314/2014; NAIH-85575/2014)

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem