Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő

Dorzal Elektro
Hirdetés azonosító:5867

Németországi munkalehetőség villanyszerelő, elektronika és elektrotechnikai szakembereknek!

Munkavégzés helye: Bayern Burghausen Wacker!

Kezdés: Szeptemberben!

Feladatok:

- Ipari villanyszerelés

- Elektromos berendezések kapcsolószekrények, vezérlőszekrények szerelése

- Épületek erős- és gyengeáramú villanyszerelési munkálatai

Amit kínálunk:

- Kezdő fizetés havi nettó 2000€ - 2500€, nyelvtudás és szakmai tapasztalattól függően

- Határozatlan idejű német munkaszerződés

- Hosszú távú munka

- Ingyenes szálláslehetőség

- Magyar nyelvű, teljes körű ügyintézés

Elvárások:

- Befejezett szakirányú végzettség

- Alapszintű német nyelvismeret

- Megbízható és precíz munkavégzés

- Szakmai tapasztalat és saját auto előny

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és szakmai bizonyítványát E-mail címünkre. dorzal.elektro@gmail.com

Kapcsolattartó Ujházi László +4915203811984, +36707200234

Kategória:

Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Minimum fizetés: 800000 Ft

Villanyszerelő állás mentése