Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Víz, fűtés-hűtés szerelő, csőszerelő

Technoszer-General KFT
Hirdetés azonosító:4958

Víz,  fűtés-hűtés szerelő, csőszerelő munka hosszútávon !
Cégünk fő tevékenysége: Épületek víz-csatorna-, illetve fűtés-hűtési rendszereinek kiépítése.
Feladatok:
Épületek  vizes blokkjai, hideg-melegvízzel való ellátása, szennyvízelvezetése,  fűtési vezeték kiépítése

Elvárások:

Egyedül is dolgozni tudó, tapasztalt szakembereket keresünk hosszabb távú munkavégzésre!

Minimálisan 3 év szakmai gyakorlat ( leellenörizhető munkaadónál )

Kapacitás egy kisebb munkálatot tervrajzok alapján önállóan elvégezni

Tervrajz ismerete

További információkat a munkával kapcsolatban a következő elérhetőségeken tudunk adni:
0036 30 334 1982

Fényképes önéletrajzot a

 t.istvan@gportal.hu

e-mail címre lehet küldeni

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakiskola