Bejelentkezés          Regisztráció

Automatizálási műszerész, villanyszerelő

InnovaSter-Trade Kft
Hirdetés azonosító:7687

Magyar tulajdonú, folyamatosan növekvő gépgyártó cég felvételt hirdet

AUTOMATIZÁLÁSI MŰSZERÉSZ/ VILLANYSZERELŐ

állásra.

Munkavégzés helyszíne veresegyházi telephelyünkön és installációk esetén nemzetközi vevőink telephelyein.

Feladatok:

  • Irányítástechnikai vezérlőszekrények összeszerelése, tesztelése
  • Közreműködés villamos szerelésekben a gyártóbázison
  • Részt vétel a terepi üzembe helyezések során
  • Együttműködés a kapcsolódó szakterületekkel

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • ipari kivitelezői tapasztalat
  • megbízhatóság
  • önálló, precíz munkavégzés
  • csapatszellem
  • kreatív gondolkodásmód

Amit nyújtunk:

  • bejelentett munka
  • versenyképes, megállapodás szerinti bérezés
  • egy műszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség

Automatizálási műszerész, villanyszerelő(7687) részletek

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Veresegyház, Sport u.2.
Beosztás: Specialista
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen