Bejelentkezés          Regisztráció

Back Office Értékesítő

OPUS
Hirdetés azonosító:7933

Balatonfűzfői egyedi műanyag termékeket gyártó partnerünk részére keresünk, irodai munkavégzésre back office értékesítői munkakörbe kollégát hosszú távú munkavégzésre.

Feladatok

  • Országosan új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • Beérkező igények kiszolgálása
  • Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Telefonos, e-mailes megkeresések megválaszolása
  • Árajánlatok elkészítése
  • Szoros együtt működés a társterületekkel
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Műszaki beállítottság
  • Minimum 2 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság és precízitás
  • Proakív munkavégzés

Előnyök:

  • Műszaki rajzolvasás
  • Műanyagok és feldolgozási módok ismerete
  • Export tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Hibrid munkavégzés
  • Teljesítmény elismerése
  • Versenyképes, nagy részben jutalékalapú jövedelem, ami kiszámítható, korrekt szabályrendszerrel folyamatosan növelhető
  • Utazási és üzemanyag költségtérítés
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Back Office Értékesítő(7933) - Balatonfűzfő - állás további részletei

Kategória: Értékesítés / Kereskedem / Üzlet
Munkavégzés helye: Balatonfűzfő gyártelep