Bejelentkezés          Regisztráció

Business Analyst - Üzleti elemző

VERITAN Hírközlési és Informatikai Tanúsító Kft.
Hirdetés azonosító:7825

2005-ben alakult terméktanúsító szervezetünk üzleti elemző munkatársat keres.

Rád váró feladatok:

  • Üzleti és felhasználói IT igények felmérése
  • Üzleti és rendszerszintű IT követelmények meghatározása, IT specifikációk rögzítése
  • Folyamatfelmérésben, folyamattervezésben és átalakításban való részvétel
  • Fejlesztőkkel, projekt résztvevőkkel történő egyeztetés, kapcsolattartás, együttműködés
  • A fejlesztők és a szakterület közötti koordináció, IT minőségbiztosítói feladatok ellátása a fejlesztési ciklusban
  • Tesztmenedzseri feladatok ellátása (tesztesetek definiálása, tesztelés előkészítése, támogatása, tesztelés dokumentálása)
  • Szakmai összefoglalók, státuszriportok készítése
  • Tesztelési folyamatról, előrehaladásról történő beszámolás a szponzoroknak

Amivel szeretnénk, hogy rendelkezz:

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki, informatikai, közgazdasági)
  • Releváns szakmai tapasztalat üzleti elemző munkakörben
  • Magabiztos MS Office, Excel, PowerPoint ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • JIRA, DevOps rendszerek ismerete
  • Informatikai végzettség, IT biztonsággal kapcsolatos tapasztalat
  • Business Analyst/ IT Business Analyst képzésről szóló elismervény
  • Folyamatmodellezési ismeretek
  • Nemzetbiztonsági átvilágítás
  • Hírközlési ismeretek
  • Közigazgatási gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, biztos munkalehetőség
  • Rugalmas munkarend, van lehetőség hibrid munkavégzésre is
  • Folyamatos szakmai képzések és fejlődési lehetőségek biztosítása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Családias hangulat, korlátlan kávé és tea fogyasztás
  • Amennyiben autóval érkeznél, 4. kerületi irodánk környékén ingyenes a parkolás, de tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető (M3-as metró vonalán)
  • A zsúfolt és hangos irodaház helyett egy csendes, lakás iroda vár, ahol a kávészüneteket akár a kertben is eltöltheted

Business Analyst - Üzleti elemző(7825) részletek

Kategória: IT / Telekommunikáció
Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület
Idegen nyelvtudás: Angol