Bejelentkezés          Regisztráció

Építésvezető, csoportvezető

Start Complex Service Kft
Hirdetés azonosító:7895

Épületgépészeti kivitelező cég keres megbízható, munkájára igényes Építésvezető, csoportvezető munkatársat.

Feladatok

  • kiosztott projektek, feladatok végrehajtása a szerelőkkel együttes munkavégzéssel
  • szerszámok és kiírt eszközök nyilvántartása
  • munkaterületen egyeztetések, felmérések végrehajtása
  • projektekhez szükséges anyagigény felmérése, beszerzése, jelzése a vezetők felé
  • beosztott szerelők szakmai irányítása
  • munkaidők, elszámolások vezetése

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakiskolai végzettség
  • tervrajzok, tervek értelmezése
  • gépészeti rendszerek működési elvének ismerete
  • megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • aktív vezetői gyakorlat

Amit nyújtunk

  • teljes munkaidő
  • fizetés megegyezés szerint
  • stabil, fejlődő vállalti háttér

Építésvezető, csoportvezető(7895) - Győr - állás további részletei

Kategória: Szakmunka
Munkavégzés helye: Győr (Győr-Moson-Sopron megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen